Post: Storgata 11, 0155 Oslo   E-post: rorg@rorg.no

Internasjonale utviklingsspørsmål

Ressurssider fra RORG-Samarbeidet

Norsk sivilsamfunns deltakelse - kontaktinfo

En (trolig ufullstendig) oversikt over representanter fra norske sivilsamfunnsrorganisasjoner som vil være tilstede under WTOs ministermøte i Hong Kong (2005)
Onsdag 07. desember 2005

Heidi Grande (PRESS - Redd Barna Ungdom)
Mob. 97 61 80 48, e-post: heidi@press.no

Merete Olsen (PRESS - Redd Barna Ungdom)
Mob: 95 87 84 57, e-post: merete@press.no

Miriam Kveen (PRESS - Redd Barna Ungdom)
Mob: 46 44 77 17, e-post: miriam@press.no

Magnus Bjørnsen (Fellesrådet for Afrika
Mob: 41 02 43 31, e-post: magnus@afrika.no

Linn Herning (Attac-Norge)
Mob: 930 82 714, e-post: linnherning@start.no / herning@attac.no

Maria Walberg (Attac-Norge)
Mob: 977 24 506, e-psot: maria@attac.no

Elisabeth Guaaker (Attac-Norge)
Mob: 450 65 057, e-post: elisabethguaaker@hotmail.com

Aksel Nærstad (Utviklingsfondet)
Mob: 48 25 82 85, e-post: aksel@u-fondet.no

Linda Bjoland (Spire)
Mob: 95 02 99 72, e-post: linda.bjoland@gmail.com

Sindre Tollefsen (Kirkens Nødhjelp)
Mob: 982 46 430
(hotell: Knutsford by Swiss Belhotel,  39 Kimberley Road, Tsim Sha Tsui, Kowloon, Hong Kong , Telephone:[852] 3119 0088, Fax:[852] 3119 0112

Einar Seilskjær (Changemaker)
Mob: 900 763 83, e-post: einarseil@gmail.com

Steinar Alsos (ForUM - NGO-delegat i den offisielle norske delegasjonen)
Mob: 91 83 11 93, e-post: steinar@attac.no
(Hotell Empire, 33 Hennessy Road Wanchai, Hong Kong Telefon: + 852 2866 9111, Telefaks: + 852 2866 2575)

Ane Schjolden (ForUM-sekretariatet)
Mob: 47 83 45 40, e-post: ane@formfor.no 

Helene Bank (IGNIS - Seatini)
Mob: 92 81 63 80, e-post: bank@norignis.org

John Y. Jones (IGNIS)
Mob: 93039520 , e-post: jones@norignis.org

Asbjørn Wahl (For Velferdsstaten)
Mob: 916 11 312 , e-post: asbjorn.wahl@velferdsstaten.no

Ane Hansdatter Kismul (Natur og Ungdom)
Mob: 91 12 34 62, e-post: ane@nu.no

Aase Kristine Aasen Lundberg (Natur og Ungdom)
Mob: 91 36 29 62, e-post: aase@nu.no

Andreas Kokkvoll Tveit (Natur og Ungdom)
Mob: 48 10 34 64, e-post: andreaskt@nu.no


 

Mange av de norske deltakerne vil bo på:
Booth Lodge Hotel
Address: 11 Wing Sing Lane, Yau Ma Tei, Kowloon. Hong Kong.
Tel: (852) 2771 9266 
Fax: (852) 2385 1140

 


Redaktør: Arnfinn Nygaard
Sist oppdatert: 29. mai
Om disse sidene
Sidene er utarbeidet med økonomisk støtte fra NoradUtforming og publiseringsløsning fra Noop.

Vil du abonnere på nyhetbrevet RORG Nyhetsmelding med e-postadressen ?

Sikker på at du vil fjerne e-postadressen  fra nyhetsbrevlisten RORG Nyhetsmelding?